Субота, липня 13, 2024

Угода з користування та політика конфіденційності

Загальні положення
Сайт https://pdd-video.com.ua та відео курси, які представлені на цьому сайті є приватною власністю ФОП Максименка Євгенія Вікторовича, який діє згідно з чинним законодавством України.
Визначення
Відео уроки ПДР – комплекс відео уроків, які застосовуються в процесі підготовки і підвищення кваліфікації водіїв всіх категорій (теоретичний курс).
Користувач - дієздатна фізична особа, яка приєдналася до цієї Угоди з власного інтересу або виступає від імені і в інтересах представленої ним юридичної особи, якій надається допомога в освоєнні програм професійної підготовки і підвищення кваліфікації водіїв всіх категорій (теоретичний курс).
Загальні положення Угоди з користування
1.1. Ця Угода є публічною офертою (пропозицією) ФОП Максименко Є.В. (далі - Адміністратор), що містить істотні умови угоди про використання відео уроків ПДР Користувачем.
1.2. За цією Угодою Адміністратор за грошову винагороду надає Користувачеві онлайн доступ до Відео уроків ПДР на визначений час, а Користувач зобов'язується використовувати Сервіс відповідно до умов цієї Угоди.
1.3. Сервіс надає дистанційні освітні технології в сфері підготовки і підвищення кваліфікації водіїв всіх категорій (теоретичний курс).
1.4. Адміністратор пропонує Користувачеві використовувати свій Сервіс на умовах, викладених в цій Угоді.
1.5. Адміністратор пропонує Користувачам повний доступ до Відео уроків ПДР, що включає відеоуроки за програмою підготовки водіїв транспортних засобів всіх категорій, відеоуроки з підвищення кваліфікації водіїв, що можуть використовуватися для персонального навчання, а при придбанні комплекту уроків ПДР для автошкіл – для використання в навчальному процесі.
1.6. Починаючи використовувати Відео уроки ПДР, Користувач вважається таким, що прийняв умови Угоди в повному обсязі, без будь-яких застережень і винятків. У разі незгоди Користувача з будь-яким з положень Угоди, Користувач не має права використовувати Відео уроки ПДР. У разі якщо Адміністратором були внесені будь-які зміни до Угоди в порядку, передбаченому пунктом 1.5 Угоди, з якими Користувач не згоден, він зобов'язаний припинити використання Відео уроків ПДР.
1.7. Використання Відео уроків ПДР регулюється цією Угодою, Політикою конфіденційності. Угода може бути змінена Адміністратором без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її розміщення на цій сторінці.
1.8. Всі існуючі на даний момент функції Сервісу, а також будь-який розвиток їх і/або додавання нових є предметом цієї Угоди.
Загальні положення користування сервісом
2.1. Застосування Відео уроків ПДР здійснюється з метою підготовки Користувача до іспитів с Сервісному Центрі МВС або для самостійного вивчення правил дорожнього руху та інших предметів, що входять до програми підготовки і підвищення кваліфікації водіїв, а також для використання в навчальному процесі навчальних закладів.
2.2. Користувач, який бажає отримати посвідчення водія може використовувати Відео уроки ПДР для підготовки до теоретичного іспиту у СЦ МВС.
2.3. Користувач вважається таким, що приєднався до Угоди користувача і згоден з її умовами та умовами Політики конфіденційності, якщо він дивиться відеоуроки.
2.4. З моменту авторизації Користувача, Адміністратор має право інформувати Користувача про умови використання Відео уроків ПДР, про нові можливості Сервісу шляхом направлення email та смс-повідомлень на електронну пошту та за телефонним номером, наданим Користувачем при реєстрації на сервісі, дзвінків користувачеві.
2.5. Адміністратор має право встановлювати обмеження у використанні Відео уроків ПДР для всіх користувачів, або для окремих категорій користувачів, Адміністратор може заборонити автоматичне звернення до нього, а також припинити прийом будь-якої інформації, згенерованої автоматично.
2.6. Адміністратор має право направляти Користувачам Відео уроків ПДР інформаційні повідомлення. Використовуючи Відео уроки ПДР, Користувач також дає свою згоду на отримання повідомлень рекламного характеру.
2.7. Користувач самостійно несе відповідальність перед третіми особами за свої дії, пов'язані з використанням Відео уроків ПДР, в тому числі, якщо такі дії призведуть до порушення прав і законних інтересів третіх осіб, а також за дотримання законодавства при їх використанні.
2.8. При використанні Відео уроків ПДР Користувач не має права:
2.8.1. Завантажувати, надсилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати і/або поширювати інформацію, яка є незаконною, шкідливою, наклепницькою, ображає моральність, демонструє (або є пропагандою) насильства і жорстокості, порушує права інтелектуальної власності, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу будь-яких осіб або організацій, містить елементи (або є пропагандою) порнографії, дитячої еротики, являє собою рекламу (або є пропагандою) послуг сексуального характеру (в тому числі під видом інших послуг), роз'яснює порядок виготовлення, застосування чи іншого використання наркотичних речовин або їх аналогів, вибухових речовин або іншої зброї.
2.8.2. Порушувати права третіх осіб, в тому числі неповнолітніх осіб та/або завдавати їм шкоди в будь-якій формі.
2.8.3. Видавати себе за іншу людину або представника організації і/або співтовариства без достатніх на те прав, у тому числі за співробітників адміністратора, за модераторів форумів, за власника Сервісу, а також застосовувати будь-які інші форми і способи незаконного представництва інших осіб в мережі, а також вводити користувачів або Адміністратора в оману щодо властивостей і характеристик будь-яких суб'єктів або об'єктів.
2.8.4. Завантажувати, надсилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати і/або поширювати недозволений спеціальним чином рекламну інформацію, спам (в тому числі і пошуковий), списки чужих адрес електронної пошти, схеми «пірамід», багаторівневого (мережевого) маркетингу (MLM), системи інтернет-заробітку та e-mail-бізнесів, «листи щастя», а також використовувати Сервіс для участі в цих заходах, або використовувати Сервіс виключно для перенаправлення користувачів на сторінки інших сайтів (мобільних застосунків).
2.8.5. Завантажувати, надсилати, передавати або будь-яким іншим способом розміщувати і/або поширювати будь-які матеріали, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, призначені для порушення, знищення або обмеження функціональності будь-якого комп'ютерного або телекомунікаційного устаткування або програм, для здійснення несанкціонованого доступу, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для отримання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в Інтернеті, а також розміщення посилань на вищезгадану інформацію.
2.8.6. Не санкціоновано збирати і зберігати персональні дані інших осіб.
2.8.7. Сприяти діям, що спрямовані на порушення обмежень і заборон, що накладаються Угодою.
2.8.8. Іншим чином порушувати норми законодавства, в тому числі норми міжнародного права.
Опис товарів та послуг, що надаються
3.1. Сайт https://pdd-video.com.ua продає Відео уроки ПДР з метою підготовки Користувача до іспитів с Сервісному Центрі МВС або для самостійного вивчення правил дорожнього руху та інших предметів, що входять до програми підготовки і підвищення кваліфікації водіїв, а також для використання в навчальному процесі навчальних закладів.
3.2. Доступ до програми надається на певний час, згідно з обраним тарифним планом.
Правила надання, використання послуг та повернення грошей
4.1. Товари і послуги надаються на платній основі. Умови продажу конкретного товару та послуги вказуються в спеціальній формі на сервісі і складають:
1) Підписка на 6 місяців для індивідуального використання.
2) Підписка на 1 рік для індивідуального використання.
2) Підписка на 6 місяців для використання в автошколах.
3) Підписка на 1 рік для використання в автошколах.
Користувач самостійно вибирає найбільш зручний спосіб оплати
4.2. Користувачі повністю несуть відповідальність за достовірність інформації, інформації, розміщеної ними при оформленні замовлення.
4.3. Доступ до Відео уроки ПДР надається до будь-яких пристроїв Користувача з виходим до мережі Інтернет.
4.4. У разі якщо Користувач незадоволений отриманими послугами, він має право звернутися в службу підтримки сайту, контакти якої є в меню "Контакти" протягом 14 днів з моменту оплати і повернути 100% коштів, які були оплачені за послугу. Повернення коштів здійснюється на банківський рахунок або банківську карту користувача протягом 2 (двох) робочих днів після такого звернення.
Виняткові права на зміст сервісів і контент
5.1. Всі права на освітні програми, включаючи всі інформаційні матеріали, відеоматеріали по кожній темі курсу, відеоуроки і практичні завдання, а також інші об'єкти авторського права, включені в Відео уроки ПДР, є об'єктами виняткових прав Адміністратора.
5.2. Використання контенту можливо тільки в рамках функціоналу, що пропонується Адміністратором. Ніякі елементи змісту Відео уроків ПДР, а також будь-який контент, розміщений на сайті https://pdd-video.com.ua, не можуть бути використані іншим чином без попереднього письмового дозволу правовласника. Під використанням маються на увазі, в тому числі: відтворення, копіювання, скачування, переробка, поширення на будь-якій основі тощо.
Сайти та контент третіх осіб
6.1. Сайт https://pdd-video.com.ua може містити посилання на інші сайти в мережі Інтернет (сайти третіх осіб), зокрема автошкіл-партнерів. Зазначені треті особи та їх Контент не перевіряються Адміністратором на відповідність тим або іншим вимогам (достовірності, повноти, законності тощо). Адміністратор не несе відповідальність за будь-яку інформацію, матеріали, розміщені на сайтах третіх осіб, до яких Користувач отримує доступ з використанням сайту https://pdd-video.com.ua, в тому числі, за будь-які думки або твердження, виражені на сайтах третіх осіб, рекламу тощо, а також за доступність таких сайтів або контенту і наслідки їх використання Користувачем.
6.2. Посилання (в будь-якій формі) на будь-який сайт, продукт, послугу, будь-яку інформацію комерційного або некомерційного характеру, що розміщена на Сайті https://pdd-video.com.ua, не є схваленням або рекомендацією даних продуктів (послуг, діяльності) з боку Адміністратора за винятком випадків, коли на це прямо вказується на сайті.
Реклама
7. Адміністратор несе відповідальність за рекламу, розміщену ним на сайті, в межах, встановлених законодавством України.
Відсутність гарантій, обмеження відповідальності
8.1. Користувач використовує Відео уроки ПДР на свій власний ризик. Відео уроки ПДР надаються «як є». Адміністратор не приймає на себе ніякої відповідальності, в тому числі за відповідність Сервісу цілям Користувача;
8.2. Адміністратор не гарантує, що:
- Відео уроки ПДР відповідає/відповідатиме вимогам Користувача;
- Відео уроки ПДР будуть надаватися онлайн безперервно, швидко, надійно і без помилок;
- результати, які можуть бути отримані з використанням Відео уроків ПДР, будуть точними і надійними і можуть використовуватися для будь-яких цілей або в яку-небудь якість (наприклад, для встановлення та/або підтвердження будь-яких фактів).
8.3. Будь-яка інформація і/або матеріали, доступ до яких Користувач отримує з використанням Відео уроків ПДР, Користувач може використовувати на свій власний страх і ризик і самостійно несе відповідальність за можливі наслідки використання зазначених інформації та/або матеріалів, в тому числі за шкоду, яку може заподіяти мобільному пристрою Користувача або третіх осіб, за втрату даних або будь-якої іншої шкоди;
8.4. Адміністратор не несе відповідальності за будь-які види збитків, що виникли внаслідок використання Користувачем Відео уроків ПДР або окремих їх частин.
Персональні дані
9.1. Адміністратор сайту https://pdd-video.com.ua є оператором персональних даних.
9.2. Користувач дає свою згоду на обробку своїх персональних даних, в тому числі збір, зберігання і передачу своїх персональних даних третім особам.
9.3. Обробка персональних даних здійснюється відповідно до цієї Угоди, а також політикою конфіденційності.
9.4. Надана інформація відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до чинного законодавства України.
9.5. Цілі збору персональних даних: направлення Користувачам повідомлень, телефонних дзвінків, а також з іншими цілями, вказаними в цих Правилах, політиці конфіденційності.
9.6. Згода на обробку Персональних даних: Факт надання Користувачем даних шляхом заповнення спеціальної форми на сервісі підтверджує згоду Користувача з цією Угодою, а також є згодою Користувача на надання Адміністратору своїх персональних даних, зазначених у цьому розділі, їх обробку, (включаючи збір, систематизацію, накопичення , зберігання, в тому числі на випадок пред'явлення претензій), уточнення (оновлення, зміну), використання, поширення (в тому числі передачу третім особам), знеособлення, блокування та знищення.
9.7. Адміністратор, який має доступ до персональних даних, забезпечує конфіденційність персональних даних в установленому законом порядку.
9.8. Персональні дані Користувача зберігаються в базі протягом дії цієї Угоди.
9.9. Інші умови, пов'язані з обробкою персональних даних, містяться в Політиці конфіденційності, що є невід'ємною частиною цієї Угоди.
9.10. До персональних даних користувача відносяться: прізвище, ім’я, номер мобільного телефону, електронна пошта.
Інші положення
10.1. Ця Угода являє собою договір між Користувачем і Адміністратором щодо порядку використання Відео уроків ПДР і замінює собою всі попередні угоди між Користувачем і Адміністратором.
10.2. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цією Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України. Всі можливі суперечки, що випливають з відносин, що регулюються цією Угодою, вирішуються в порядку, встановленому чинним законодавством України.
10.3. Ніщо в Угоді не може розумітися як встановлення між Користувачем і Адміністратором агентських відносин, відносин товариства, відносин по спільній діяльності, відносин особистого найму, або якихось інших відносин, прямо не передбачених Угодою.
10.4. Якщо з тих чи інших причин одне або декілька положень цієї Угоди будуть визнані недійсними або що не мають юридичної сили, це не впливає на дійсність або застосовність інших положень Угоди.
10.5. Бездіяльність з боку Адміністратора в разі порушення Користувачем або іншими користувачами положень Угод не позбавляє Адміністратора права застосовувати відповідні дії на захист своїх інтересів пізніше, а також не означає відмови Адміністратора від своїх прав у разі вчинення в подальшому подібних або схожих порушень.
10.6. Угода діє протягом усього періоду використання Сервісу Користувачем.